Kakaové proteínové rezy

26-04-2023

Kto by nemal rád kakaové rezy? Sú také krehké, lahodné… A rozplývajú sa na jazyku! Dobre, dosť už bolo provokácie. Poďme si ich spoločne upiecť! Máme pre vás recept na jednoduché, ale zároveň vynikajúce a zdravé kakaové rezy s proteínom.

Kakaové proteínové rezy

KOMBINÁCIA KAKAO A PROTEÍNU VÁS ZARUČENE DOSTANE!

Len si to predstavte, krehké, lahodné, na jazyku sa rozpadajúce - a navyše sa nemusíte báť ani o svoju postavu. Áno, to sú kakaové proteínové rezy. Majú všetko, a ešte niečo navyše. Proteín, ktorý má pozitívny vplyv na naše zdravie a kondíciu. Napomáha správnemu fungovaniu svalov, doplní energiu a zvyšuje pocit nasýtenia. S výbornými sirupom sladenými rezy sa jedná o kombináciu, ktorú rozhodne budete chcieť opakovať!

ČO POTREBUJETE NA PRÍPRAVU REZOV?

Príprava rezov je jednoduchá. Potrebujete iba niekoľko základných surovín, medzi ktoré sa radí vajcia, kakao, proteín a sirup alebo med. Kakaový proteínový prášok, ktorý obsahuje čistý proteín, môžete zakúpiť na našom e-shope.

Suroviny

Náplň

  • Tvaroh
  • Banán
  • Sirup

AKO POSTUPOVAŤ PRI PRÍPRAVE?

Pripravte si ingrediencie a oddeľte bielky od žĺtkov. Žĺtky vyšľahajte so sirupom a vmiešajte proteín a kakao. Bielky vyšľahajte do tuhého snehu a vmiešajte zmes zo žĺtkov. Nakoniec výsledné cesto nalejte na pekáč, vystlaný papierom na pečenie, a pečte 10 minút pri 180 stupňoch. Zatiaľ čo sa rezy pečú, pripravte si ešte náplň, ktorú na ne následne pomažete. Náplň sa skladá z tvarohu a banánu, ktoré spoločne vyšľahajte a doslaďte sirupom. Upečené a vychladnuté rezy nakrájajte, pridajte na ne zmes z tvarohu a nechajte ich vychladiť v chladničke. Už sa nemôžete dočkať až ochutnáte, že?

Späť na výpis článkov

Prihlásenie

Zabudnuté heslo (obnovenie hesla)
Nemáte účet? Registrujte sa