Spaľovač tukov

Hodnotilo 264 užívateľov

S naším prírodným spaľovačom získate nielen štíhlu postavu, ale aj pocit pohody a vitality, ktorý vám umožní žiť život plný energie a sebadôvery. Dosiahnete zdravý a vyvážený životný štýl, ktorý vám prinesie naozajstné sebavedomie a radosť zo života.

od 16,79 €
 • Celý popis
 • Zloženie a výživové údaje
 • Napíšte nám
 • Hodnotenie (264)

Celý popis

Spaľovač tukov od NaturalProtein

Prežite transformáciu tela s naším exkluzívnym prírodným spaľovačom, ktorý vám prinesie ohromujúce výsledky. S revolučným zložením, založeným na osvedčených prírodných látkach, tento spaľovač tukov zrýchli váš metabolizmus, zvýši energetický výdaj a podporí trvalé chudnutie. Užite si bezkonkurenčný pocit vitality a sebavedomia a pretvorte svoje telo do tej najlepšej verzie. Budete ohromení výsledkami, ktoré tento fenomenálny produkt prináša.

S láskou k vášmu zdraviu a pohodliu sme vyrobili spaľovač, ktorý využíva starostlivo vybrané prírodné zložky, ako je zelený čaj alebo extrakt z Garcínie Kambodžskej, aby zrýchlil váš metabolizmus, naštartoval spaľovanie tukov a zvýšil výdaj energie.

Tip: Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov spaľovač užívajte 30 minút pred fyzickou aktivitou. A na dosiahnutie rýchlejších výsledkov môžete spaľovač nakombinovať s naším Odvodňovačom a StopHladom.

Prečo je náš spaľovač najlepší

Prečo sa uspokojiť s priemerom, keď môžete mať prírodnú dokonalosť? Nechajte sa uniesť tým najlepším, čo príroda ponúka a užite si harmonickú rovnováhu medzi zdravím a výkonnosťou. Na rozdiel od chemických alternatív sa naše zloženie opiera o osvedčené prírodné extrakty, ktoré napomáhajú spaľovaniu tukov bez nepríjemných vedľajších účinkov a sú šetrné k vášmu telu.

S naším prírodným spaľovačom získate nielen štíhlu postavu, ale aj pocit pohody a vitality, ktorý vám umožní žiť život plný energie a sebadôvery. Dosiahnete zdravý a vyvážený životný štýl, ktorý vám prinesie naozajstné sebavedomie a radosť zo života.


Ako je to s tými tukmi?

Stravou telu dodávame energiu na fungovanie. Prijaté cukry a tuky sa premenia na látku zvanú triglycerid, ktorá sprostredkováva energiu ďalej do tela. Pokiaľ máme ale príjem energie väčší ako výdaj, triglyceridy nemajú kam energiu do tela distribuovať a dochádza k ich premene na tuky. Telo si tak v podobe tukov ukladá energiu na horšie časy.

Tip: Vedeli ste, že náš spaľovač obsahuje polyfenoly, ktoré rozpúšťajú prebytočné triglyceridy a zabraňujú tak ukladaniu prebytočných tukov?


Ako sa najlepšie zbaviť prebytočných tukov

Najlepším návodom je, koľko energie do tela dostaneme, toľko musíme vydať, inak dochádza k jej ukladaniu v podobe tukov. Skrátka výdaj energie musí byť väčší ako jej príjem. Preto je potrebné vykonávať pohybové aktivity a v ideálnom prípade ich podporiť spaľovačom.

Náš spaľovač je vyrobený tak, aby sme počas aktivity spaľovali oveľa viac a rýchlejšie. Zároveň zabraňuje v ukladaní tukov.


Prečo by ste mali mať Spaľovač NaturalProtein

• Bleskovo spaľuje tuky 

• Dodáva obrovské množstvo energie

Potláča chuť do jedla a na sladké

Pomáha s odvodňovaním

Znižuje únavu

• Pri výrobe sme nepoužili žiadne dochucovadlá, arómy ani farbivá

• Vyrobené s láskou v Českej republike ❤️ 

Ako správne užívať Spaľovač NaturalProtein?

Užívajte 2 kapsule denne (naraz), ideálne pred tréningom či fyzickou aktivitou alebo 30 minút pred jedlom a zapite pohárom vody.

Pozor! Nepoužívajte pred spánkom. 2 kapsule spaľovača totiž obsahujú rovnaké množstvo kofeínu ako 3 kávy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Tip: Túžite po krásnej a štíhlej postave? Okrem užívania spaľovača tukov nezabudnite zaradiť do svojej životosprávy pravidelný pohyb a zdravú vyváženú stravu. Pomôžete tak telu lepšie sa pobiť s prebytočnými kilogramami a navyše sa budete cítiť skvelo!


Zloženie a výživové údaje

Zloženie (2 kapsule)

Extrakt z garcínie kambodžskej (350 mg), kofeín bezvodý (200 mg), extrakt zo zeleného čaju (150 mg), mikrokryštalická celulóza, vitamín C (80 mg), synefrín (20 mg), vitamín B3 (12 mg), vegánska kapsula.

Veľkosť balenia: 60 kapsúl

Upozornenie: Doplnok stravy s rastlinnými extraktmi a kofeínom. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nekombinujte s ďalšími doplnkami stravy a potravinami obsahujúce kofeín. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Alergény: Výrobok neobsahuje alergény uvedené v Prílohe II Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EÚ) č.1169/2011 v platnom znení.

GMO: Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.

Suroviny

Garcínia kambodžská

Garcínia kambodžská, inak tiež jablko sýtosti, sa po stáročia používa v južnej Ázii ako korenie alebo  ako pomocník na navodenie pocitu sýtosti. Dvadsaťročné výskumy potvrdzujú, že má pozitívne účinky v oblasti chudnutia, metabolizmu a regulácie cholesterolu v krvi. Zároveň je to prírodná surovina, teda nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky.

Garcínia čistí organizmus, pôsobí antiparaziticky a znižuje telesnú hmotnosť. Jej hlavnou zložkou je kyselina hydroxycitrónová, ktorá bráni syntéze tukov z glukózy a namiesto toho vytvára svalový alebo pečeňový glykogén. Podľa ďalšej štúdie bráni ukladaniu tukov do tukových buniek a znižuje ukladanie tukov v pečeni.

Kofeín bezvodý

Kofeín je látka, ktorá pôsobí ako prírodný stimulant. Potláča únavu, navodzuje pocit zvýšenej energie a zlepšuje sústredenosť. Okrem toho je kofeín jedným z mála látok, ktorý vám môže pomôcť s redukciou telesnej hmotnosti. Umožňuje totiž zvýšenie energetického výdaja prostredníctvom športu, a navyše pomôže do tela doplniť množstvo zdraviu prospešných antioxidantov.

Ako pomáha kofeín na chudnutie? Vďaka podpore pohybovej aktivity je efektívnym pomocníkom na chudnutie. Zvyšuje tvorbu tepla v organizme a pomáha spaľovať tuky. Navyše znižuje hlad a navodzuje pocit sýtosti. Kofeín má v obľube celá planéta! A potvrdzuje to aj množstvo vypitej kávy denne, čo sú približne 2 miliardy šálok.

zelenÝ čaj

Zelený čaj je známy viac ako 5 tisíc rokov. Jeho história siaha až do staroveku a jeho najväčším producentom je Čína, Japonsko a Ázia. Získava sa z vetvičiek čajovníka čínskeho a upúta vás svojou výnimočnou chuťou a blahodarnými účinkami na organizmus. Povzbudí telo i ducha a navyše je to prírodný a vysoko účinný antioxidant.

Spoločne s kofeínom napomáha k efektívnejšiemu využitiu kalórií a tukov. Bráni prebytočným sacharidom v ukladaní tukov a je tak skvelý na chudnutie. Pomáha bojovať proti voľným radikálom, funguje ako antioxidant, zlepšuje zrak a posilňuje krvný obeh. Navyše podporuje produktivitu a ako bonus pomáha tvoriť v tele dopamín – hormón šťastia.

Vitamín C

Vitamín C je vo vode rozpustná látka nevyhnutná na život a udržanie zdravia. Je jedným z najdôležitejších vitamínov v našom tele. Má antioxidačné účinky, reguluje hladinu hormónov, znižuje hladinu cholesterolu a je nevyhnutný na tvorbu svalov a kostí. Nakoľko si ho naše telo nedokáže vyrobiť samo, musíme ho pravidelne dopĺňať v strave alebo vo forme doplnkov stravy.

Céčko je komplexný pomocník. Povzbudzuje imunitu, regeneruje tkanivá a orgány a urýchľuje hojenie. Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a činnosti nervovej sústavy. Tiež napomáha k normálnemu energetickému metabolizmu a podporuje tvorbu chudnúcich hormónov, napríklad tyroxínu a karnitínu.

Synefrín

Synefrín je obľúbený a účinný spaľovač tukov, ktorý slúži na redukciu hmotnosti. Je založený na princípe stimulácie termogenézy, to znamená, že zvyšuje teplo v organizme. Tým sa tiež zvyšuje energetický výdaj, a to bez fyzickej záťaže. Táto surovina pochádza z ovocia rastliny Citrus aurantuim a je známa z tradičnej čínskej medicíny. Synefrín zvyšuje metabolický obrat čím mobilizuje tukové zásoby a zrýchľuje ich spaľovanie. Odbúravanie tukov, zvýšenie energetického výdaja a eliminácia nadbytočnej vody v organizme sú tri mechanizmy, ktoré vedú k redukcii telesnej hmotnosti. Má povzbudzujúce účinky a potláča tak únavu.

​Vitamín B3

Vitamíny radu B majú zásadný vplyv na trávenie a ďalšie spracovanie živín. Napomáhajú k tvorbe tráviacich štiav, a tým aj k redukcii hmotnosti. Konkrétne vitamín B3 (inak tiež vitamín PP, kyselina nikotínová alebo niacín) sa podieľa na znižovaní hladiny krvného cukru a zabraňuje nadmernému zadržiavaniu vody v tele. Preto je vitamín B3 výborný spaľovač brušného tuku.

Niacín podporuje normálny energetický metabolizmus, znižuje únavu a vyčerpanie, posilňuje nervovú sústavu. Skvelo vás povzbudí a pozitívne pôsobí na stav pokožky, nechtov a vlasov. Zmierňuje depresívne stavy, úzkosti a nespavosť. Dodá vám preto potrebnú energiu pre efektívne chudnutie.

Napíšte nám

Už zodpovedané otázky (0)

Máte otázku? Napíšte nám

Odoslaním správy súhlasíte s podmienkami spracovania osobných údajov.

Hodnotenie (264)

Hodnotenie zákazníkov pred Vami

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom užívateľov webu

98 %
 • 5
  239
 • 4
  25
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
 • 0
  0

Slovné hodnotenie

17.5.2024 Jana Mílová

17.5.2024 Jana Blažíčková

15.5.2024 Lucie Dubinová

15.5.2024 Jakub Černý

14.5.2024 Jana Teterjová

Zakoupila jsem poprvé , tak jsem zvědavá na efekt. Vždy jsem s objednávkou velmi spokojena - komunikace výborná , rychlé dodání a krásně balené!

14.5.2024 Veronika Pulcová

 • Skvělý produkt, objednávám pravidelně 👍👍👍👍
11.5.2024 Helena Ripelová

Není to kouzelná pilulka, po který se člověk probudí hubenější, ale věřím, že během výkonu opravdu pomáhá spalovat více kalorií než když cvičíte bez něj.

 • - není mi po něm zle od žaludku - při sportu je opravdu znát rozdíl s ním vs. bez něj
9.5.2024 Klára Gvizdova

Praktické balení a skvěle složení.

 • Skvělý spalovač lepší jsem neměla!
 • Žádné
8.5.2024 Aneta Ondrášková

8.5.2024 Kateřina Švecová

2.5.2024 Denisa Čežíková

 • Dodá mi energii před cvičením
2.5.2024 Markéta Housková

2.5.2024 Kateřina Pánková

30.4.2024 Linda Tůmová

30.4.2024 Ryplova Barbora

Jsem spokojena, beru uz dlouho s upravou stavy a pohybem mam 12 kg dole. Citim se plna energie.

30.4.2024 Jana Urbánková

30.4.2024 Václava Rodová

29.4.2024 Zuzana Davidová

29.4.2024 Ludmila Velká

29.4.2024 Katarína Čelustkova

28.4.2024 Jana Oudesová

26.4.2024 Martina Kurková

 • Dobře se polyká Asi funguje, protože se při aktivitách potíˇ víc😊
26.4.2024 Kristína Škodová

26.4.2024 Katarína Taláb

25.4.2024 Hana Florianová

25.4.2024 Lenka Vorlíková

25.4.2024 Renata Stehlíková

25.4.2024 Zuzana Zatloukalová

 • Byla sem mile překvapena,že to funguje už od samého začátku.Swm ráda,že sem mohla vyzkoušet a rozhodně u tohoto spalovače zůstanu
 • Žádné sem nenašla
24.4.2024 Veronika

 • Zatím nemůžu hodnotit, užívám krátce.
23.4.2024 Nikola Pachlova

23.4.2024 Jitka Dvořáková

Objednávka rychlá 😉

 • 1.zkouška a uvidíme
 • ----
23.4.2024 Marie Wetterová

23.4.2024 Kateřina Šálková

22.4.2024 Michaela Žvátorová

19.4.2024 Denisa Vratna

19.4.2024 Lucie Němcová

18.4.2024 Lucie Vimrová

18.4.2024 Zuzana Zatloukalová

 • Užívám tento spalovač krátce a jsem mile překvapena.Čekala bych,že to začne fungovat třeba až když budu nějakou dobu užívat ale tady mne překvapilo,že to funguje hned a dodá plno energie.Za mne skvělý produkt
 • Zatím o žádných nevím
17.4.2024 Jana Benešová

16.4.2024 Kateřina Nešpůrková

 • Super pomocník pri cviceni
16.4.2024 Lucie Konůpková

Z produktem jsem velice spokojená. Beru jen jednu tabletu před cvičením dvě jsou na mě už moc a večer nemohu usnout.

 • Mám více energie na cvičení ,nejsem unavená, nemám po cvičení hlad.
15.4.2024 Iveta Sochorová

15.4.2024 Barbora Trojanová

15.4.2024 Milena Mandová

Obchod velmi oceňuji, poradí mi i po telefonu, pokud mám dotazy. Velmi rychlé a spolehlivé dodání. Děkuji

 • Beru pravidelně, funguje, mám po něm přirozenou žízeň, dodává mi energii, odbourává chutě na sladké a omezuje chuť k jídlu. Spolu s úpravou jídla jsem za rok zhubla bez cvičení cca 10 kg a cítím se velmi dobře.
11.4.2024 Lucie Železovová

9.4.2024 Barbora Petrova

Skvely produkt - cena vs. vykon. Fakt to funguje; kdyz aplikuju pred fyzickou aktivitou, clovek se skvele zapoti a vypoti! :)

8.4.2024 Mgr. Jan Řezníček

8.4.2024 Pavla Konvičková

 • Používám chvíli, mám více energie při cvičení a potím se více při cvičení
 • Zatím žádné
5.4.2024 Oľga Novotná

4.4.2024 Simona Jozifková

4.4.2024 Gabriela Pokorná

2.4.2024 Pavlina Havrankova

Účinný na snížení váhy

 • Maximální spokojenost
2.4.2024 Eva Kristková

Perfektní

 • Funguje super
2.4.2024 Michal Míka

2.4.2024 Veronika Raková

2.4.2024 Silvie Kolbuchová

28.3.2024 Natálie Švadlenková

27.3.2024 Jana Kubínová

27.3.2024 Michaela Jancoskova

26.3.2024 Kateřina Janoušková

26.3.2024 Denisa Rambouskova

26.3.2024 Martina Mikesková

Naprostá bomba 💋

 • Energie
 • Nic
26.3.2024 Markéta Valisková

25.3.2024 Marcela Beníšková

25.3.2024 Pavlína Ledvinová

25.3.2024 Karolína Bělíková

24.3.2024 Nikola Miková

22.3.2024 Klára Pilátová

22.3.2024 Barbora Báťková

22.3.2024 Zlata Langrová

 • Nejlepší spalovač ze všech co jsem, kdy vyzkoušela objednávám pravidelně už dlouho za mě je TOP 💯. Používám jen před cvičením, běh, alpinning, kolo, brusle. Čím víc cvičením vydám tím víc energie mám 😊
 • Žádné jsem nezjistila a to ho používám fakt dlouho
22.3.2024 Jitka Dvořáková

 • Suoerr, za me funguje, jsem po cvičení hodně spocena, ale i plna sil a energie
21.3.2024 Markéta Cieslarová

 • Používám již delší dobu zejména před jízdou na kole, turistice...Hubnutí nevím,ale určitě mám více energie při aktivitě a větší výkony.
21.3.2024 Veronika Židková

uvidíme za měsíc 🤣

21.3.2024 Věra Macková

Perfektní

 • Spalovač jsem stimto výrobkem moc spokojena.
21.3.2024 Jana Urbánková

20.3.2024 Lucie Semotamova

18.3.2024 Zuzana Krátká

18.3.2024 Alena Sarounova

18.3.2024 Alžběta Hofmanová

 • Při fyzické aktivitě se potím výrazněji než obvykle.
15.3.2024 Tomáš Vitmajer

14.3.2024 Lenka Školova

14.3.2024 Katerina Linhartova

14.3.2024 Pavla Lahodova

Velmi dobrý.

 • Cítím víc energie, lehký úbytek váhy, úprava zažívání.
 • Zatím žádný.
13.3.2024 Hana Adámková

13.3.2024 Zuzana Davidová

13.3.2024 Lucie Jarská

 • Nej nej
13.3.2024 Kveta Kaskova

12.3.2024 Lenka Hlebová

11.3.2024 Světlana Špitálská

11.3.2024 Soňa Šedá

11.3.2024 Terezie Zemankova

Jsem spokojena, urcite objednam dalsi.

 • Opravdu funguje, mam vic energie.
11.3.2024 Magdalena Hejtmánková

11.3.2024 Marie Horká

 • Používám před cvičením a opravdu si více potím
9.3.2024 Eva Šochmanová

8.3.2024 Šárka Škvorová

8.3.2024 Marie Kuchárová

První věc která na mě opravdu funguje 🙂👍 Naprosto spokojená, za 35 dní mám dole 7 kg. Už nemám potřebu se přejídat nebo pít litry kávy. Energie mám dost. Doporučuji 👍😊

7.3.2024 Jitka Kremserová

6.3.2024 Bohdana Marečková

5.3.2024 Jana Mikolášová

5.3.2024 Kristyna Hrdinová

4.3.2024 Kamila Kudrnová

4.3.2024 Marcela

Spokojenost.Cítím se líp mám víc energie... udělám víc povinností s radostí do kterých jsem se dříve opravdu nutila ;-).Za mě skvělé nejen na snížení hmotnosti,ale i na psychiku;-)

 • Jednoduché užívání.Po 14 dnech pravidelného užívání a 3x týdně cyklistika a jsou 2 kg dole.
 • Nemá žádné
3.3.2024 Anna Holubová

Zatím užívám chvíli, pěkně se po něm zapotím, už se těším až uvidím výsledky 😃👍

1.3.2024 Božena Kaliničová

Objednávala jsem po druhé a maximální spokojenost.

 • Super produkt. Rychlá doprava.
28.2.2024 Veronika Kostková

28.2.2024 Olga Kovandová

28.2.2024 Natálie Švadlenková

28.2.2024 Karolina Harenčáková

 • Pomáhá mi potlačit chuť na sladké a mám lepší pocit nálad
28.2.2024 Tomáš Halla

27.2.2024 Roberta Týčová

Super

 • Potím se 2x více než jindy
 • zatím o žádných nevím
27.2.2024 Iveta Sochorová

27.2.2024 Klára Malíková

27.2.2024 Lenka Peterová

24.2.2024 Renata Černá

24.2.2024 Tereza Malkus

 • Spokojenost ! ??
23.2.2024 Lucie Kulhanková

Uzasne

 • Vše doporucuji
 • Zadne
23.2.2024 Martin Michalec

23.2.2024 Sam

23.2.2024 Kateřina Galló

23.2.2024 Lucie Tvrdá

23.2.2024 Tereza Honsnejmanova

23.2.2024 Zdenka Blanarovicova

22.2.2024 Pavla Gergelová

22.2.2024 Jana Stejskalová

Jen ten nejlepší

 • Jako vždy jsem spokojená....objednávám pravidelně
 • Žádné
22.2.2024 Marie Horká

22.2.2024 Lucie

Zatím nemohu moc posoudit co se týká spalování užívám krátce. Ale již po prvním užívání při sportování hodně energie.

 • Více energie.
21.2.2024 Milada Rubešová

21.2.2024 Pavlína Ženčuchová

Zatím nemůžu posoudit , mám jej krátce, akorát mám pocit nafouknutí ale nemůžu to spojovat se spalovačem, ještě uvidíme

 • Pohodlné dávkování
20.2.2024 Veronika Sůkupová

Zatím nemohu celkově objektivně zhodnotit, teprve jsem začala užívat,ale cítím se dobře

 • Žádné vedlejší účinky.. Snadné užívání
20.2.2024 Zuzana Šorová

Při cvičení cítím příval energie, cvičí se mi snáze, jen té energie je asi tolik, že se mi večer hůře spí. Spalovač jíst nejspíše před ranním či odpoledním cvičením, aby se pak hezky spalo :)

19.2.2024 Kateřina Hanáková

19.2.2024 Věrka

18.2.2024 Jaroslava Trechová

17.2.2024 Jaroslava Novotná

16.2.2024 Pavlína Petrová

Vyborny

 • Objednala jsem jiz podruhe a jsem s vyrobky velice spokojena … spalovac me nabiji energii a proteinove napoje nejen ze jsou opravdu chutne a plne vlakniny, ale maji hlavne opravdu vybornou chut! Jdou jak s vodou tak s mlekem promichat. Nezanechavaji pachut s chutnaji opravdu po ovoci. Takze jestli vahaz nevahej a objednej … ja urcite neobjednala naposledy :))
 • Zadne
16.2.2024 Zuzana Mullerova

16.2.2024 Blanka Hodakova

Funguje

 • Super
16.2.2024 Jana Kusá

Velmi dobrý

 • Při dodržování diety pozoruji rychlejší úbytek hmotnosti, jsem méně unavená a nevyvolává žádné vedlejší účinky.
16.2.2024 Michaela Kulichová

Super

16.2.2024 Lucie Křížová

 • Váha jde dolů,začala jsem dost cvičit tak snad tomu pomáhá i spalovač.
16.2.2024 Petra Jelenová

16.2.2024 Monika Hampelová

16.2.2024 Soňa Dvořáková

 • Spalovač opravdu funguje, vždy si ho zobnu pul hodinky před cvičením a člověk se zahřeje vážně rychle. Také dodá energii a nějaké kila také jdou dolu.
16.2.2024 Petra Šmejdová

16.2.2024 Jana Černá Voláková

16.2.2024 Nikol Čillíková

16.2.2024 Veronika Štrossová

16.2.2024 Kantoříková Alena

16.2.2024 Monika Vašíčková

Dobrý

 • Příliv energie
 • Ne tak silný jak jsem očekávala
16.2.2024 Leona Prášková

16.2.2024 Silvie Stasiowska

16.2.2024 Ivana Fišnarová

 • dávám palec nahoru, funguje
16.2.2024 Helena Cibulova

16.2.2024 Jana Coufalová

Super

 • Beru chvilku mám ale více energie
16.2.2024 Petra Šperglová

Vidim vysledky.

 • Se Spalovačem jsem opravdu spokojena.
 • Pořad mi ale ještě nedorazil Nočni spalovač, ktery jsem si už zaplatila.
15.2.2024 Tereza Dudková

15.2.2024 Michaela Janků

 • Používám před cvičením a vydržím déle
15.2.2024 Sabina Dvořáková

Koupím zase.

 • Super složení. Nemám po něm pocity brnění po celém těle. Funguje, mám při cvičení daleko víc energie.
 • Nenašla jsem žádné.
14.2.2024 Kateřina Maroušová

13.2.2024 Pavlína Michálková

13.2.2024 Veronika Hrabovská

13.2.2024 Jaroslava Lehečková

13.2.2024 Jaroslava Lehečková

13.2.2024 Eva Vaňková

13.2.2024 Radim Peprníček

13.2.2024 Oľga Novotná

13.2.2024 Iva Andrtová

13.2.2024 Markéta Kubáňová

13.2.2024 Marie Horká

 • Beru pravidelně před aktivní vycházkou a je pravda že se vice zapotim, za mě skvělé
13.2.2024 Petra Matějková

Paráda! Rozhodně kupuji znova.

 • Spalovač maká jak má ?
12.2.2024 Kamila Smutná

12.2.2024 Michaela Karanikola

Vše v pořádku,uvidíme co produkty dokáží.?

11.2.2024 Milena Kvasnicová

11.2.2024 Markéta Vošahlíková

Spokojená

11.2.2024 Kateřina Karlová

Super

 • Super
9.2.2024 Nikola Miková

Luxusní

 • Naprosto skvělý spalovač. Nedám na něj dopustit
 • Žádné jsem nenašla
9.2.2024 Jana Ondovčinová

 • Chuťově výborný protein kakao bez laktózy
9.2.2024 Iveta Horakova

9.2.2024 Lenka Horáková

9.2.2024 Zaneta Mazuchova

9.2.2024 Lucie Bittner

9.2.2024 Radka Krbcová

9.2.2024 Andrea Váňová

9.2.2024 Jana Láhnerová

9.2.2024 Iveta Ehlová

8.2.2024 Monika Kroupová

Jsem nadšená

 • Mám energii,a hubnu
 • Žádný
8.2.2024 RadkaKarkošová

8.2.2024 Hana Chválová

Mám po něm spoustu energie, tudíž i po obědě se mi nechce spát a mám energii na to si zajít třeba na delší procházku (v rámci pravidelného pohybu) bez jakékoliv únavy a ještě zbývá dost energie na ostatní činnosti. Čísla na váze také postupně ubývají :-) . Není to můj první kus a určitě ne posední. Děkuji za tyto produkty.

 • Funguje, tak jak má.
 • Žádné
8.2.2024 Helena Filípková

8.2.2024 Andrea Kvasničková

8.2.2024 Monika Kozáková

7.2.2024 Kateřina Dvořáková

7.2.2024 Zora Večeřová

Spokojenost

 • Opravdu pomáhá
 • -
7.2.2024 Lucie Dubinová

:-)

 • Nej
 • Žádné
7.2.2024 Jitka Müllerová

Zatím nevyzkouseno

6.2.2024 Vlastimil Kyral

6.2.2024 Nela Novotná

Mám jenom chvilku tak zatím nemám zpětnou vazbu, ale přijde mi, že mám víc energie hlavně ráno, když se mi opravdu nechce ☺️

6.2.2024 Kateřina Houšková

Za mě určitě funguje! Jen nečekejte, že se to bude dít doma na gauči. Hýbat se je základ. U mě stačí jen obyčejná chůze každý den. Kupovala jsem ho hlavně pro zrychlení metabolismu ve svém věku a při výšce 170 cm jsem ze 63 kg na 56 kg, což mi stačí .

 • Podařilo se mi zhubnout cca 6-7 kg a zrychlit metabolismus, což se v mých skoro 37 letech hodí.
 • Po dlouhodobém pravidelném užívání už není efekt tolik znát. Váhu si ale držím, nepřibírám.
6.2.2024 Kristýna Titlbachová

Pozitivní

 • Funguje, jsme spokojená
 • Nic
5.2.2024 Iveta Sochorová

užívám společně s nočním spalovačem a odvodňovačem také 15 dnů. U tohoto spalovače cítím více energie a určitě účinější spalování při cvičení, pohybu.

5.2.2024 Hana Kurfurstová

3.2.2024 Bohumila Geigerová

 • Naprosto skvělý jsem plná energie :-)
2.2.2024 Lucie Železovová

2.2.2024 Jana Hudcová

Víc spokojených zákazníků, jako jsem já s Vámi, děkuji za všechno. ?

 • Jsem maximálně spokojená, rychlé dodání.
 • Žádné
2.2.2024 Irena Havelkova

Cítím se lépe úplně odezněl pocit těžkosti. Zlepšil se proces trávení :)

 • Zkuste a uvidíte že se budete cítit lépe. Více energie.
2.2.2024 Vladislava Valterová

1.2.2024 Denisa Vodnářková

nemám takovou potřebu jíst. Nevím zdali to má mít takový účinek ale je to dobrý. A energii mám vice spokojenost

1.2.2024 Tereza Dziaková

Prostě top!

 • Naprosto skvělý produkt.Byla jsem dost skeptická ale za mě naprosto top! Od rána jsem plná energie a vše mě baví. Určitě koupím znovu.
 • Malinkaté ale opravdu malinkaté bezvýznamné - je trochu velikost tablet. Aspoň pro ty co neumí polikat větší tabletky ?
1.2.2024 Irena Vrbová

31.1.2024 Edita Klofandova

Nejlepší

 • Velice chutne, dobre rozpustne, vyborne zahani hlad
 • Zadny jsem neobjevila
30.1.2024 Božena Kaliničová

Super produkt,který mi pomohl vrátit energii.

 • Váš spalovač je úžasný, už dlouho jsem se necítila tak dobře. Hned ráno si zacvičím a celý den jsem plná energie. Za mě top ?
 • Žádné jsem nezjistila.
29.1.2024 Marie Pánková

 • Super. Beru i před cvičením a opravdu funguje. Vždycky ze mě leje ?
29.1.2024 Jana Grulichová

Kvalitní

 • Přípravek mi dodává více energie, prozatím nehubnu, ale třeba časem. Jsem ráda, že jsou produkty z přírodních zdrojů.
28.1.2024 Helena Pokorná

26.1.2024 Romana Bílková

26.1.2024 Miloslava Lipnerová

 • Příjemná chuť,užívám krátce zatím nemohu napsat více
26.1.2024 Jarmila

spokojenost

 • rychlost
 • žádné
26.1.2024 Denisa Jenšíková

 • Vše funguje jak má ? určitě koupime znovu
 • Žadné
26.1.2024 Gabriela Kašová

25.1.2024 Alena Jirásková Leignerová

25.1.2024 Anna Buriánková

25.1.2024 Pavla Trejbalová

 • Je super, doporučuji. Už jsem i po téměř měsíci užívání o 2 kg lehčí.
 • Zatím nic
24.1.2024 Lenka Bělinová

Spokojenost

 • Rychlé dodání
 • -
24.1.2024 Lucie Strejčková

Super

 • Bezva
 • Nic
23.1.2024 Irena Vltavska

 • Doručení zásilky.Vyborne jednání.Ochota na jedničku.Vltavska
 • Účinek ještě nevím?
23.1.2024 Tomáš Markusek

23.1.2024 Vanda Mohelnikova

22.1.2024 Radka Malá

 • Už mám 3 balení a jsem velmi spokojená.
22.1.2024 Kateřina Vráblíková

22.1.2024 Hana Němcová

22.1.2024 Zuzana Vaculová

Velmi dobrý

 • Velmi rychlé jednání, a doručení. DOPORUČUJI?
 • Žádný
22.1.2024 Renata Stehlíková

17.1.2024 Michaela Kollerová

16.1.2024 Blanka Stehnová

15.1.2024 Petra Britanova

15.1.2024 Linie, S.r.o.

13.1.2024 Dana Lapáčková

 • Nic
12.1.2024 Karolina Pořizkova

12.1.2024 Irena Vrbová

10.1.2024 Naďa Mrázová

10.1.2024 Denisa Guzmová

neeej spokojenost

 • krásně funguje
 • vůbec žádné
5.1.2024 Marcela Couralová

3.1.2024 Hana Kostrhounová

2.1.2024 Michaela Povýšilová

27.12.2023 Hana Chválová

27.12.2023 Katarína Čelustkova

27.12.2023 Karla Miloševičová

24.12.2023 Katarína Novotná

23.12.2023 Lucie Petříková

23.12.2023 Jana Moldříková

Byla jsem skeptická,ale jsem příjemně překvapená

22.12.2023 Monika Tesařová

22.12.2023 Pavla Svoreň

22.12.2023 Petra Pošmurová

22.12.2023 Marcela Saparová

 • Používám jen od vás, skvělý efekt
22.12.2023 Jitka Kropáčková

22.12.2023 Oľga Novotná

22.12.2023 Marketa Krejcirikova

22.12.2023 Jana Henschelová

 • Super
22.12.2023 Jiřina Janovcová

velmi dobrý

 • větší zahřátí organismu při sportu
21.12.2023 Lea Gallovičová

21.12.2023 Marcela Janusikova

21.12.2023 Miroslava Budayová

Spaľovač rýchlo zaberá, nespôsobuje tras ako silné spaľovače, pri dodaní bol pekne tabalený

 • Rýchly účinok, žiadne vedľajšie účinky
 • Mierna pachuť niečo ako pri liekoch
21.12.2023 Ľuba Handzova

Pri jeho užívaní sa cítim dobre a podarilo sa mi schudnúť 6 kg

21.12.2023 Jana Rybanská

+++

Ohodnoťte produkt

Odoslaním správy súhlasíte s podmienkami spracovania osobných údajov.

Súvisiace produkty

 • Bylinný sypaný čaj - chudnutie 1 kus /storage/gallery/3d/639f01/original/11.webp Bylinný sypaný čaj - chudnutie 1 kus

  Bylinný sypaný čaj - chudnutie

  4,99 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka
 • Bylinný sypaný čaj - odvodnenie 1 kus /storage/gallery/2f/eca57c/original/13.webp Bylinný sypaný čaj - odvodnenie 1 kus

  Bylinný sypaný čaj - odvodnenie

  4,99 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka
 • Proteínová diéta - Banán 1 kus

  Proteínová diéta - Banán

  14,69 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka
 • Proteínová diéta - Červené ovocie

  Proteínová diéta - Červené ovocie

  Produkt bude čoskoro v predaji!
 • Proteínová diéta - Jahoda 1 kus

  Proteínová diéta - Jahoda

  14,69 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka
 • Proteínová diéta - Kakao 1 kus

  Proteínová diéta - Kakao

  14,69 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka
 • Proteínová diéta - Káva 1 kus

  Proteínová diéta - Káva

  14,69 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka
 • Proteínová diéta - Malina 1 kus

  Proteínová diéta - Malina

  15,99 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka
 • Proteínová diéta - Maracuja a banán 1 kus

  Proteínová diéta - Maracuja a banán

  14,69 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka
 • Nočný Spaľovač (60 kapsúl) 1 kus /storage/gallery/bc/b14403/original/510.webp Nočný Spaľovač (60 kapsúl) 1 kus

  Nočný Spaľovač (60 kapsúl)

  16,79 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka
 • Odvodňovač 1 kus /storage/gallery/e0/0f90be/original/350.webp Odvodňovač 1 kus

  Odvodňovač

  16,79 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka
 • Stop Hlad 1 kus /storage/gallery/aa/dd9b65/original/518.webp Stop Hlad 1 kus

  Stop Hlad

  16,79 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka
 • Spaľovač tukov 50+ 1 kus /storage/gallery/06/432bc0/original/486.webp Spaľovač tukov 50+ 1 kus

  Spaľovač tukov 50+

  18,99 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka
 • Spaľovač pre mužov 1 kus /storage/gallery/89/48ff98/original/476.webp Spaľovač pre mužov 1 kus

  Spaľovač pre mužov

  20,99 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka

Alternatívne produkty

 • Spaľovač tukov 50+ 1 kus /storage/gallery/06/432bc0/original/486.webp Spaľovač tukov 50+ 1 kus

  Spaľovač tukov 50+

  18,99 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka
 • Spaľovač pre mužov 1 kus /storage/gallery/89/48ff98/original/476.webp Spaľovač pre mužov 1 kus

  Spaľovač pre mužov

  20,99 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka

Prihlásenie

Zabudnuté heslo (obnovenie hesla)
Nemáte účet? Registrujte sa