Spaľovač tukov 50+

Hodnotilo 86 užívateľov

S naším prírodným spaľovačom získate nielen štíhlu postavu, ale aj pocit pohody a vitality, ktorý vám umožní žiť život plný energie a sebadôvery. Dosiahnete zdravý a vyvážený životný štýl, ktorý vám prinesie naozajstné sebavedomie a radosť zo života.

od 18,99 €
 • Celý popis
 • Zloženie a výživové údaje
 • Napíšte nám
 • Hodnotenie (86)

Celý popis

Spaľovač tukov od NaturalProtein

Zmeňte svoj životný štýl naším exkluzívnym prírodným spaľovačom pre ženy vo veku 50+, ktorý vám prinesie ohromujúce výsledky. So zložením prispôsobeným špeciálne pre ženy vo veku 50+ je náš spaľovač to hlavné, čo potrebujete, pokiaľ sa chcete dostať späť do formy a zhodiť prebytočné kilá.

Založený na osvedčených prírodných látkach, tento spaľovač tukov zrýchli váš metabolizmus, zvýši energetický výdaj a podporí trvalé chudnutie. Užite si bezkonkurenčný pocit vitality a sebavedomia a pretvorte svoje telo do tej najlepšej verzie. Budete ohromení výsledkami, ktoré tento fenomenálny produkt prináša.

Využíva starostlivo vybrané prírodné zložky, ako je zelený čaj, acai alebo zázvor, aby zrýchlil váš metabolizmus, naštartoval spaľovanie tukov a zvýšil výdaj energie.

Tip: Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov spaľovač užívajte 30 minút pred fyzickou aktivitou. A na dosiahnutie rýchlejších výsledkov môžete spaľovač nakombinovať s naším Odvodňovačom a StopHladom.

Prečo je náš spaľovač najlepší?

Prečo sa uspokojiť s priemerom, keď môžete mať prírodnú dokonalosť? Nechajte sa uniesť tým najlepším, čo príroda ponúka a užite si harmonickú rovnováhu medzi zdravím a výkonnosťou. Na rozdiel od chemických alternatív sa naše zloženie opiera o osvedčené prírodné extrakty, ktoré napomáhajú spaľovaniu tukov bez nepríjemných vedľajších účinkov a sú šetrné k vášmu telu.

S naším prírodným spaľovačom získate nielen štíhlu postavu, ale aj pocit pohody a vitality, ktorý vám umožní žiť život plný energie a sebadôvery. Dosiahnete zdravý a vyvážený životný štýl, ktorý vám prinesie naozajstné sebavedomie a radosť zo života.


Ako je to s tými tukmi?

Stravou telu dodávame energiu na fungovanie. Prijaté cukry a tuky sa premenia na látku zvanú triglycerid, ktorá sprostredkováva energiu ďalej do tela. Pokiaľ máme ale príjem energie väčší ako výdaj, triglyceridy nemajú kam energiu do tela distribuovať a dochádza k ich premene na tuky. Telo si tak v podobe tukov ukladá energiu na horšie časy.

Tip: Vedeli ste, že náš spaľovač obsahuje polyfenoly, ktoré rozpúšťajú prebytočné triglyceridy a zabraňujú tak ukladaniu prebytočných tukov?


Ako sa najlepšie zbaviť prebytočných tukov

Najlepším návodom je, koľko energie do tela dostaneme, toľko musíme vydať, inak dochádza k jej ukladaniu v podobe tukov. Skrátka výdaj energie musí byť väčší ako jej príjem. Preto je potrebné vykonávať pohybové aktivity a v ideálnom prípade ich podporiť spaľovačom.

Náš spaľovač je vyrobený tak, aby sme počas aktivity spaľovali oveľa viac a rýchlejšie. Zároveň zabraňuje v ukladaní tukov.


Prečo by ste mali mať Spaľovač NaturalProtein

• Bleskovo spaľuje tuky 

• Dodáva obrovské množstvo energie

Potláča chuť do jedla a na sladké

Pomáha s odvodňovaním

Znižuje únavu

• Pri výrobe sme nepoužili žiadne dochucovadlá, arómy ani farbivá

• Vyrobené s láskou v Českej republike ❤️ 

Ako správne užívať Spaľovač NaturalProtein?

Užívajte 2 kapsule denne (naraz), ideálne pred tréningom či fyzickou aktivitou alebo 30 minút pred jedlom a zapite pohárom vody.

Pozor! Nepoužívajte pred spánkom. 2 kapsule spaľovača totiž obsahujú rovnaké množstvo kofeínu ako 3 kávy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Tip: Túžite po krásnej a štíhlej postave? Okrem užívania spaľovača tukov nezabudnite zaradiť do svojej životosprávy pravidelný pohyb a zdravú vyváženú stravu. Pomôžete tak telu lepšie sa pobiť s prebytočnými kilogramami a navyše sa budete cítiť skvelo!


Zloženie a výživové údaje

Zloženie (2 kapsule)

Guarana extrakt (200 mg; 10% kofeínu - 20 mg), zelený čaj extrakt (200 mg; 50% polyfenolov, 8% kofeínu, 30% Catechínov, 15% EGCG - z toho kofeínu 16 mg), extrakt z plodov pomarančovníka horkého (200 mg; 60 % bioflavonoidov), zázvor extrakt (150 mg; 5% Gingeroly), kofeín (100 mg), acai extrakt 5:1 (100 mg), vitamín C (40 mg - 50 % RHP ), synefrín (20 mg), vitamín B3 (4 mg - 25 % RHP), protispekavá látka: oxid kremičitý, vitamín B6 (1 mg - 72% RHP), chróm pikolinát 12,3% (40 ug - 100% RHP), rastlinná kapsula z hypromelózy.

Veľkosť balenia: 60 kapsúl

Upozornenie:Doplnok stravy s rastlinnými extraktmi a kofeínom. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nekombinujte s ďalšími doplnkami stravy a potravinami obsahujúce kofeín. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Alergény:Výrobok neobsahuje alergény uvedené v Prílohe II Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EÚ) č.1169/2011 v platnom znení.

GMO:Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.

Suroviny

Guarana

Guarana prispieva k sústredeniu, schopnosti lepšie sa učiť, zapamätať si dobre informácie, zvládať zložité úlohy a udržuje duševnú energiu. Guarana môže podporiť chudnutie zrýchlením metabolizmu, a teda rýchlejšiemu páleniu kalórií. Denná dávka guarany stimuluje metabolizmus až na 12 hodín a to aj v kľudovom stave, keď človek nezvyšuje fyzickú záťaž a výkon.

EXTRAKT Z PLODOV POMARANČOVNÍKA HORKÉHO

Pomarančovník horký ponúka v rámci podpory chudnutia mnoho skvelých vlastností. Zvyšuje termogenézu vďaka čomu dochádza k efektívnejšiemu tráveniu a zažívaniu. Obsiahnuté látky v pomarančovníku ďalej podporujú odbúravanie tukov, pomáhajú s odvodňovaním a tiež prispievajú k zlepšeniu obranyschopnosti.

Zázvor

Zázvor obsahuje množstvo dôležitých látok, vďaka ktorým je často označovaný ako „všeliek“. Podporuje redukciu váhy, má významné protizápalové účinky, znižuje cholesterol a stimuluje krvný obeh. Zázvor tiež pomáha pri prechladnutí a chrípke, prináša úľavu od dýchacích ťažkostí, znižuje zrážanlivosť krvi a je známy ako prírodné afrodiziakum.

Acai

Plody Acai sú výborným pomocníkom pri chudnutí. Zrýchľujú metabolizmus a vďaka vysokému obsahu vlákniny znižujú pocit hladu a potláčajú chuť do jedla. Plody sú navyše nabité antioxidantmi a môžu tak podporiť vaše celkové zdravie.

Kofein bezvodý

Kofeín je látka, ktorá pôsobí ako prírodný stimulant. Potláča únavu, navodzuje pocit zvýšenej energie a zlepšuje sústredenosť. Okrem toho je kofeín jedným z mála látok, ktorý vám môže pomôcť s redukciou telesnej hmotnosti. Umožňuje totiž zvýšenie energetického výdaja prostredníctvom športu, a navyše pomôže do tela doplniť množstvo zdraviu prospešných antioxidantov. Ako pomáha kofeín na chudnutie? Vďaka podpore pohybovej aktivity je efektívnym pomocníkom na chudnutie. Zvyšuje tvorbu tepla v organizme a pomáha spaľovať tuky. Navyše znižuje hlad a navodzuje pocit sýtosti. Kofeín má v obľube celá planéta! A potvrdzuje to aj množstvo vypitej kávy denne, čo sú približne 2 miliardy šálok.

Extrakt zo zeleného čaje

Zelený čaj je známy viac ako 5 tisíc rokov. Jeho história siaha až do staroveku a jeho najväčším producentom je Čína, Japonsko a Ázia. Získava sa z vetvičiek čajovníka čínskeho a upúta vás svojou výnimočnou chuťou a blahodarnými účinkami na organizmus. Povzbudí telo i ducha a navyše je to prírodný a vysoko účinný antioxidant. Spoločne s kofeínom napomáha k efektívnejšiemu využitiu kalórií a tukov. Bráni prebytočným sacharidom v ukladaní tukov a je tak skvelý na chudnutie. Pomáha bojovať proti voľným radikálom, funguje ako antioxidant, zlepšuje zrak a posilňuje krvný obeh. Navyše podporuje produktivitu a ako bonus pomáha tvoriť v tele dopamín – hormón šťastia.

Vitamín C

Vitamín C je vo vode rozpustná látka nevyhnutná na život a udržanie zdravia. Je jedným z najdôležitejších vitamínov v našom tele. Má antioxidačné účinky, reguluje hladinu hormónov, znižuje hladinu cholesterolu a je nevyhnutný na tvorbu svalov a kostí. Nakoľko si ho naše telo nedokáže vyrobiť samo, musíme ho pravidelne dopĺňať v strave alebo vo forme doplnkov stravy. Céčko je komplexný pomocník. Povzbudzuje imunitu, regeneruje tkanivá a orgány a urýchľuje hojenie. Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a činnosti nervovej sústavy. Tiež napomáha k normálnemu energetickému metabolizmu a podporuje tvorbu chudnúcich hormónov, napríklad tyroxínu a karnitínu.

Synefrín

Synefrín je obľúbený a účinný spaľovač tukov, ktorý slúži na redukciu hmotnosti. Je založený na princípe stimulácie termogenézy, to znamená, že zvyšuje teplo v organizme. Tým sa tiež zvyšuje energetický výdaj, a to aj bez fyzickej záťaže. Táto surovina pochádza z ovocia rastliny Citrus aurantuim a je známa z tradičnej čínskej medicíny. Synefrín zvyšuje metabolický obrat čím mobilizuje tukové zásoby a zrýchľuje ich spaľovanie. Odbúravanie tukov, zvýšenie energetického výdaja a eliminácia nadbytočnej vody v organizme sú tri mechanizmy, ktoré vedú k redukcii telesnej hmotnosti. Má povzbudzujúce účinky a potláča tak únavu.

Vitamín B3, B6

Vitamíny radu B majú zásadný vplyv na trávenie a ďalšie spracovanie živín. Napomáhajú k tvorbe tráviacich štiav, a tým aj k redukcii hmotnosti. Konkrétne vitamín B3 (inak tiež vitamín PP, kyselina nikotínová alebo niacín) sa podieľa na znižovaní hladiny krvného cukru a zabraňuje nadmernému zadržiavaniu vody v tele. Preto je vitamín B3 výborný spaľovač brušného tuku. Niacín podporuje normálny energetický metabolizmus, znižuje únavu a vyčerpanie, posilňuje nervovú sústavu. Skvelo vás povzbudí a pozitívne pôsobí na stav pokožky, nechtov a vlasov. Zmierňuje depresívne stavy, úzkosti a nespavosť. Dodá vám preto potrebnú energiu pre efektívne chudnutie. Vitamín B6, čiže riboflavín, je dôležitý pri tvorbe dopamínu, noradrenalínu a serotonínu. Pozitívne pôsobí na úroveň energie a ovplyvňuje nervovú sústavu.

Napíšte nám

Už zodpovedané otázky (0)

Máte otázku? Napíšte nám

Odoslaním správy súhlasíte s podmienkami spracovania osobných údajov.

Hodnotenie (86)

Hodnotenie zákazníkov pred Vami

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom užívateľov webu

97 %
 • 5
  72
 • 4
  14
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
 • 0
  0

Slovné hodnotenie

7.7.2024 Alena Součková

3.7.2024 Jitka Lederova

2.7.2024 Milada Voříšková

26.6.2024 Kamila Kračaliková

jeste nevim beru krátce

25.6.2024 Věra Šaldová

18.6.2024 Eva Kramosilová

10.6.2024 Zuzana Vaňková

3.6.2024 Zuzana Tesařová

Chce to delší čas

 • Nabijí mě energii
1.6.2024 Henrieta Čečetková

30.5.2024 Šárka Musilová

29.5.2024 Lenka Lengyelová

29.5.2024 Vilma Kašpárková

28.5.2024 Jana Brindová

Za mě dobrý :)

 • Užívám cca druhý měsíc, hlídám si co jím a mám dole 6kg
 • O žádném nevím
27.5.2024 Andrea Prokopová

24.5.2024 Dagmar Procházková

Zdá se, že to funguje.

 • Zatím používám krátce (1 týden). Pozoruji příval energie a úbytek na váze. Super je, že už nemám chutě na sladké :-)
24.5.2024 Věra Šťastná

23.5.2024 Marie Vojtková

23.5.2024 Ludmila Berankova

22.5.2024 Zlata Korbelová

19.5.2024 Dagmar Vaculíková

18.5.2024 Simona Dudková

Velmi dobrý

 • Rozhodně pomáhá pomalinku shazovat nadbytečné kilogramy a při práci se více zapotíte. Mohu pouze doporučit.
 • Žádné
16.5.2024 Oxana Lettovská

Funguje , beru každé ráno a před fyzickou zátěží, nakopává....

10.5.2024 Iveta Dostalová

7.5.2024 Veronika Pišojová

6.5.2024 Jarmila Jarošová

25.4.2024 Zuzana Švibeková

23.4.2024 Andrea Březinová

 • Rychle doručení, zatím užívám krátce
15.4.2024 Lenka Kozáková

12.4.2024 Květoslava Fadrhoncová

9.4.2024 Bohumila Daňková

100procent

 • super věc
 • žadne
5.4.2024 Václav Forman

Dobrý

 • Snadné polikani
 • Později začne účinkovat
28.3.2024 Iva Loudová

Zatim uzivam chvilku,nemohu jeste posoudit efekt.

28.3.2024 Monika Schusterova

26.3.2024 Marta Hebersteinova

26.3.2024 Irena Ondraszková

zatím tomu věřím - beru 7 dávku

 • myslím, že působí - pomaloučku
 • když ho beru ráno na lačno - trochu mííííííírná nevolnost
25.3.2024 Andrea Nešpůrková

uvidíme co bude dál

 • dobře se polykají
 • prozatím nic nepozoruji
20.3.2024 Iveta Gvizdová

19.3.2024 Lenka Hrstková

14.3.2024 Jitka Krejčová

13.3.2024 Jana Špitálská

12.3.2024 Radka Malá

 • Spalovač je super,mohu jen doporučit.
11.3.2024 Lenka

Spokojenost

 • Jsem spokojená a funguje to
7.3.2024 Renata Šustová

Dobrý

 • Funguje
5.3.2024 Alena Součková

Mám pocit více energie při pohybu, zatím používám krátce

5.3.2024 Kvetoslava Tomaskova

4.3.2024 Jana Žigmondová

1.3.2024 Martina Jirásková

29.2.2024 Ilona Hrdinová

28.2.2024 Milada Vrbová

28.2.2024 Růžena Bednářová

26.2.2024 Richard Kopriva

25.2.2024 Miloslava Kurfiřtová

Spokojenost s webovými stránkami a rychlostí doručení

 • Tento produkt si objednávám...pomáhá mi s redukcí váhy a nemám vůbec chuť na sladké
23.2.2024 Pavla Brančíková

23.2.2024 Jana Žigmondová

22.2.2024 Eva Lisec

20.2.2024 Jacqueline Burianová

20.2.2024 Denisa Hoppová

19.2.2024 Renáta Kraliková

18.2.2024 Alena Součková

Neberu dlouho, tak uvidím. Zatím jsem spokojená.

 • Vyzkoušela jsem spalovač 50+ a při pohybu funguje více pocení i celkově víc energie.
16.2.2024 Marta Bělohlávková

16.2.2024 Monika Kňourková

16.2.2024 Jana Zelená

 • snadné požití
16.2.2024 Markéta Kokešová

16.2.2024 Alena Srovnalova

Velmi dobrý

 • Jsem maximálně spokojená
16.2.2024 Daniela Adamjakova

16.2.2024 Jana Coufalová

Dobrý

 • U cvičení se více potím
16.2.2024 Veronika Picková

13.2.2024 Irena Faltová

11.2.2024 Martina Zajíčková

Rychlé dodání, vše v pořádku jsem velmi spokojená. Děkuji

9.2.2024 Dagmar Bartošová

 • Dobrá tyčinka ,když mám hlad a nemám čas
8.2.2024 Stanislava Fürstová

Pomáhá mně udržet kondici i v důchodovém věku?

 • Spalovač 50+. cítím se dobře,když si k tomu dám 10 km ,tak paráda?
 • Žádné
7.2.2024 Jitka Záležáková

 • Zatím beze změn
6.2.2024 Jana Mužíková

6.2.2024 Romana Stupková

paráda

 • dobrý pocit, energie dostatek, spokojena s výsledkem ; informace o produktu srozumitelné, rychlé vyřízení objednávky
 • -------------
1.2.2024 Monika Karolova

31.1.2024 Simona Mouralová

 • Rychle dodání!
31.1.2024 Soňa Burešová

29.1.2024 Jana Grulichová

Super

 • Kvalitní produkty, rychlé dodání , produkty z přírodních zdrojů.
25.1.2024 Ilona Hrdinová

19.1.2024 Lucie Weberová

16.1.2024 Jitka Kopecka

 • Za mě perfektní pomocník. Mohu jen doporučit. Budu objednávat i noční spalovač.
15.1.2024 Jana Nosková

10.1.2024 Denisa Guzmová

na jedničku

 • Super
 • žádné
5.1.2024 Kateřina Přenosilová

 • všechny spalovače jsou super
5.1.2024 Zdena Švábová

účinky zatím nemohu posoudit, užívám příliš krátce

 • krásně nakopává, spoustu energie nejen na cvičení
3.1.2024 Libuše Neuberger Pospíšilová

Myslím si, že mi lépe funguje obyčejný spalovač než tento 50+. Občas mám nafouklé břicho což se mi u obyčejného spalovače nestávalo. Ale jinak je bezva.

Ohodnoťte produkt

Odoslaním správy súhlasíte s podmienkami spracovania osobných údajov.

Súvisiace produkty

 • Bylinný sypaný čaj - odvodnenie 1 kus /storage/gallery/2f/eca57c/original/13.webp Bylinný sypaný čaj - odvodnenie 1 kus

  Bylinný sypaný čaj - odvodnenie

  4,99 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka
 • Nočný Spaľovač 1 kus /storage/gallery/bc/b14403/original/510.webp Nočný Spaľovač 1 kus

  Nočný Spaľovač

  16,79 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka
 • Spaľovač tukov 1 kus /storage/gallery/be/29116b/original/64.webp Spaľovač tukov 1 kus

  Spaľovač tukov

  16,79 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka
 • Odvodňovač 1 kus /storage/gallery/e0/0f90be/original/350.webp Odvodňovač 1 kus

  Odvodňovač

  16,79 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka
 • Stop Hlad 1 kus /storage/gallery/aa/dd9b65/original/518.webp Stop Hlad 1 kus

  Stop Hlad

  16,79 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka
 • Spaľovač pre mužov 1 kus /storage/gallery/89/48ff98/original/476.webp Spaľovač pre mužov 1 kus

  Spaľovač pre mužov

  20,99 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka

Alternatívne produkty

 • Spaľovač tukov 1 kus /storage/gallery/be/29116b/original/64.webp Spaľovač tukov 1 kus

  Spaľovač tukov

  16,79 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka
 • Spaľovač pre mužov 1 kus /storage/gallery/89/48ff98/original/476.webp Spaľovač pre mužov 1 kus

  Spaľovač pre mužov

  20,99 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka

Prihlásenie

Zabudnuté heslo (obnovenie hesla)
Nemáte účet? Registrujte sa