Super čokoládové proteínové tyčinky

26-04-2023

Vyskúšajte recept na najlepšie čokoládové proteínové tyčinky, ktoré sú nielen vynikajúce, ale zároveň zdravé a dodajú vám energiu. Príprava tyčiniek je jednoduchá a rýchla! Milujete čokoládu, ale zároveň chcete byť stále fit a jesť zdravo? S čokoládovými proteínovými tyčinkami určite nešliapnete vedľa. Nielen, že ukoja vaše túžby po sladkom, ale navyše sú zdravé a dodajú vám toľko potrebnú energiu! Pokiaľ držíte proteínovú diétu a hľadáte vhodné recepty, tento vás určite zaujme.

Prečo určite vyskúšať proteínové tyčinky a ako na ich prípravu? Čítajte ďalej.

Super čokoládové proteínové tyčinky

NAJLEPŠIE PROTEÍNOVÉ TYČINKY BEZ CUKRU. IDEÁLNE NA CHUDNUTIE!

Ako iste viete, proteín je látka dôležitá pre správne fungovanie nášho tela. Má pozitívny vplyv na výživu a rast svalov, šliach, kože a kostí. Skracuje regeneráciu organizmu a podporuje tvorbu svalovej hmoty. Zároveň chráni svaly pri výkone, spaľuje tuky a znižuje nadváhu. Jednoducho zázračný pomocník, ktorý nesmie vo vašej strave chýbať.

Vďaka obsahu proteínu sú čokoládové proteínové tyčinky skvelou desiatou, nielen ak ste zástancom zdravého životného štýlu, ale aj v prípade, že si chcete len zdravo zamaškrtiť. Proteínové tyčinky sú bez cukru, a tým pádom aj ideálne na chudnutie!

ČO POTREBUJETE NA PRÍPRAVU TYČINIEK?

Poďme sa vrhnúť na prípravu! Základom celého receptu sú ovsené vločky, kakaový proteín od Natural Protein, ale aj vysokopercentná čokoláda. Kakaový proteínový prášok môžete zakúpiť na našom e-shope. Recept je jednoduchý a rýchly, najviac času tyčinkám zaberie tuhnutie v mrazničke - preto si v ňom pripravte miesto.

Suroviny

  • ½ hrnčeka rozmixovaných ovsených vločiek
  • ¼ hrnčeka kakaového proteínu NaturalProtein
  • Lyžica nasekaných arašidov
  • ½ hrnčeka mandľového mlieka
  • ⅛ hrnčeka kokosovej múky
  • ⅛ hrnčeka holandského kakaa
  • 50 g vysokopercentnej čokolády

AKO POSTUPOVAŤ PRI PRÍPRAVE?

Pripravte si ingrediencie a všetky ich zmiešajte. Následne z nich vytvarujte tri proteínové tyčinky. Tyčky položte na tanierik a vložte do mrazničky, kde ich nechajte stuhnúť. Potom si rozpustite čokoládu a stuhnuté tyčinky ju polejte. Tak, a máte skoro hotovo! Teraz už len stačí dobrotu opäť vložiť do mrazničky na ¾ hodiny a nechať stuhnúť čokoládu na tyčinkách.

Potom môžete podávať. Proteínové tyčinky si skvele vychutnáte s naším proteínovým nápojom Natural Protein. Vyberať môžete z niekoľkých príchutí, napríklad: malina, arašidy, kokos, banán, mango či kakao. Dobrú chuť prajeme.

Späť na výpis článkov

Prihlásenie

Zabudnuté heslo (obnovenie hesla)
Nemáte účet? Registrujte sa