head-banner.webp

Raňajky bohaté na bielkoviny vám pomôžu udržať si pocit sýtosti a energie na dlhú dobu. Zabránite tak zbytočnému prejedaniu sa počas dňa a podporíte reguláciu hmotnosti. V NaturalProtein berieme raňajky naozaj vážne a máme niekoľko skvelých produktov a tipov, ako na to.

vector.svg
vector-square-a(1).webp

NAJSKÔR SI ALE POVIEME
PREŘO SÚ PROTEÍNOVÉ
RAŇAJKY TAK DÔLEŽITÉ

Raňajky plné bielkovín naštartujú váš metabolizmus a pomôžu vám stabilizovať hladinu cukru v krvi. Znížia tiež chuť na jedlo počas dňa, čo je obzvlášť prospešné, ak sa snažíte schudnúť. V neposlednom rade vám proteínové raňajky pomôžu udržať svalovú hmotu, čo je tiež dôležité pre podporu celkovej kondície.

vector.svg

Jednoduché RAŇAJKY PLNÉ BIELKOVÍN
Ryžové kaše: Naša proteínová ryžová kaša s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny je najlepším začiatkom každého dňa. Navyše je úplne bezlepková – vyskúšajte tú s jahodami a bielou čokoládou.
Ovsené kaše: Výživné raňajky s vysokým obsahom bielkovín, vlákniny, vitamínov a minerálov - a napríklad pravého BIO kokosu s peruánskou čokoládou. Ideálna voľba na rýchly a zdravý štart do dňa plného vitality. Opäť je úplne bez lepku a bez pridaného cukru.
Omeleta z vaječných bielkov, so špenátom a paradajkami: toto jedlo je plné bielkovín z vaječných bielkov, ako aj živín zo špenátu a paradajok. Skvelá voľba pre tých, ktorí uprednostňujú slané raňajky

vector-square-b(1).webp
vector-square-a-1-(1).webp

Grécky jogurt: Grécky jogurt má vysoký obsah bielkovín a nízky obsah cukru. Pridaním chia semienok získate ešte viac bielkovín, vlákniny a zdravých tukov. Nezabudnite na ovocie.

Smoothies
: Skvelý spôsob, ako získať energiu a zasýtiť sa. Naše smoothies sú 100% prírodné, plné vitamínov a minerálov. Odporúčame ich doplniť naším srvátkovým proteínom, ktorý sa krásne rozpúšťa, má neutrálnu chuť a vďaka tomu ho môžete ľahko pridať prakticky kamkoľvek.


Proteínová granola: Chrumkavá proteínová granola je plná dôležitých živín pre vaše telo, vrátane vlákniny a bielkovín. Je dôležité vybrať si takú, ktorá má nízky obsah pridaného cukru - u nás si tým môžete byť istí.

Ako vidíte, v NaturalProtein ponúkame rôzne výživné a chutné možnosti raňajok plných bielkovín. Všetko vytvárame s maximálnym ohľadom na zdravie a čistotu ingrediencií. Vďaka tomu môžete začať deň s potrebnými živinami, aby ste sa cítili spokojní a plní energie.
 

Všechny články

Prihlásenie

Zabudnuté heslo (obnovenie hesla)
Nemáte účet? Registrujte sa