Vlasy

Hodnotilo 14 užívateľov

Získajte vzhľad svojich snov s naším špičkovým produktom Krásne vlasy. Vyživujte svoje vlasy od korienkov až po končeky a dodajte im zdravý lesk. Dodajte svojim vlasom ten najlepší základ pre dokonalý vzhľad!

od 18,99 €
 • Celý popis
 • Zloženie a výživové údaje
 • Napíšte nám
 • Hodnotenie (14)

Celý popis

krásne vlasy od NaturalProtein

Zdravé vlasy nie sú len o vzhľade, ale aj o sebavedomí a pohodlí. Objavte skrytú silu svojich krásnych vlasov s naším úžasným doplnkom na vlasy a doprajte im tú najlepšiu starostlivosť, akú si zaslúžia. Vráťte im prirodzenú krásu a život, aby ste sa mohli cítiť ako bohyňa!

Prípravok Vlasy obsahuje najsilnejšie prírodné zložky na podporu rastu vlasov a posilnenie vlasov od korienkov až po končeky.

Tip: Pri starostlivosti o vlasy nezabudnite pravidelne zastrihávať končeky, aby ste zvýšili ich vitalitu a silu. 

VLASY SÚ VIZITKOU KAŽDEJ ŽENY

Zdravé a krásne vlasy sú vizitkou každej ženy a zohrávajú dôležitú úlohu v jej živote. Majú priamy vplyv na jej sebavedomie a identitu. Krásne vlasy prispievajú k jej príťažlivosti a sebavedomiu, zatiaľ čo problémy s vlasmi môžu spôsobiť frustráciu a stratu sebavedomia.

Najčastejšie problémy, ktoré možno vidieť voľným okom, sú krehkosť, mastnota, strata lesku, rednutie a rozštiepené končeky. Našťastie, všetko je riešiteľné! Preto je tu pre vás náš skvelý produkt Krásne vlasy, ktorý týmto problémom predchádza a obnovuje zdravie a krásu vašich vlasov. Je špeciálne vyvinutý tak, aby obsahoval komplexný rad najúčinnejších prírodných zložiek, ktoré vaše telo potrebuje na zabezpečenie správnej výživy.


A AKO VÁM PRODUKT KRÁSNE VLASY POMÔŽE?

Prírodný a inovatívny produkt Beautiful Hair vám pomôže dosiahnuť zdravé a božské vlasy, plnší vzhľad a nádherný lesk. Vďaka mimoriadne silným prírodným výťažkom podporí rast vlasov a posilní ich štruktúru. Tie dodajú vašim vlasom chýbajúce vitamíny a minerály a kolagén.

Už po mesiaci pravidelného používania spoznáte rozdiel. Môžete si byť istí, že vaše vlasy budú zdravé, jemné na dotyk a plné života.


ČO VŠETKO NÁJDETE V PRODUKTE KRÁSNE VLASY?

Medzi najdôležitejšie funkčné zložky patria L-metionín, L-tyrozín, MSM, praslička, L-cysteín, hovädzí kolagén, sušené kvasnice, vitamín C, extrakt zo žihľavy, kyselina hyalurónová, citrát zinočnatý, selénmetionín, citrát meďnatý, vitamíny skupiny B, vitamín A, vitamín D.

Tip: Vďaka starostlivo vybraným zložkám prípravok Krásne vlasy nielen zlepší kvalitu vašich vlasov, ale podporí aj vašu pokožku a nechty. Pomôžu vám s celkovou vitalitou!


A AKO SÚ JEDNOTLIVÉ ZLOŽKY DOBRÉ PRE VLASY?

• L-metionín a L-cysteín sa používajú na tvorbu keratínu, kľúčového proteínu vlasov

• L-tyrozín pomáha prirodzene farbiť vlasy

• MSM (metylsulfonylmetán) podporuje tvorbu kolagénu, ktorý udržuje pevnosť a pružnosť vlasov

• Praslička podporuje rast vlasov a zlepšuje ich kvalitu

• Hovädzí kolagén pomáha zvyšovať pevnosť vlasov a zlepšovať ich štruktúru

• Žihľava obsahuje živiny, ktoré podporujú zdravý rast vlasov a pomáhajú v boji proti vypadávaniu

• Kyselina hyalurónová hydratuje pokožku hlavy a podporuje zdravie vlasov

TAK PREČO BY VÁM NEMAL produkt KRÁSNE VLASY CHÝBAŤ ?

• Komplexná výživa vlasov

• Napomáha lesku, sile, objemu a celkovému zdraviu vlasov

• Prepracované a bohaté prírodné zloženie

• Priaznivé účinky aj na nechty a pokožku

• Pri výrobe sa nepoužili žiadne dochucovadlá, arómy ani farbivá.

• Vyrobené s láskou a starostlivosťou v Českej republike

AKO SPRÁVNE POUŽÍVAŤ KRÁSNE VLASY OD NATURALPROTEIN?

Užívajte 2 kapsuly denne, najlepšie 30 minút pred jedlom, zapite veľkým pohárom vody. Obsah kapsuly môžete tiež nasypať do jedla alebo vody.

Na dosiahnutie viditeľných výsledkov odporúčame pravidelné používanie minimálne 1 mesiac.

Tip: Túžite po úplnej kráse? Okrem používania Krásne vlasy vyskúšajte náš prírodný kolagén, ktorý zvýši účinok a budete sa cítiť skvele!

 

Zloženie a výživové údaje

zloženie

2 kapsuly (DDD) obsahujú: L-metionín (300 mg), L-tyrozín (300 mg), MSM (metylsulfonylmetán) (150 mg), extrakt z prasličky (150 mg), L-cysteín hydrochlorid (100 mg), hovädzí kolagén (100 mg), sušené kvasnice (100 mg), vitamín C (80 mg), extrakt zo žihľavy (75 mg), kyselina hyalurónová (50 mg), citrát zinočnatý (32 mg), selénometionín (25 mg), citrát meďnatý (2,9 mg), vitamín B2 (1,4 mg), vitamín B3 (16 mg), vitamín B5 (6 mg), vitamín B6 (1,4 mg), vitamín H (50 µg), vitamín B9 (200 µg), vitamín B12 (2,5 µg), vitamín A (800 µg), vitamín D (25 µg), maltodextrín, rastlinná kapsula na báze HPMC.

Veľkosť balenia: 60 kapsúl

Upozornenie: Výživový doplnok s rastlinnými extraktmi a kofeínom. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nekombinujte s inými doplnkami stravy a potravinami obsahujúcimi kofeín. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Alergény: Výrobok neobsahuje alergény uvedené v prílohe II nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 1169/2011 v platnom znení.

GMO: Výrobok neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín v súlade s požiadavkami nariadení (ES) 1829/2003 a 1830/2003.

Suroviny

L-METHIONIN

L-metionín je esenciálna aminokyselina, ktorú si telo nedokáže vytvoriť samo, a preto sa musí dopĺňať. L-metionín je obľúbený kvôli mnohým pozitívam, ktoré môže telu ponúknuť. Môže vyživovať vlasy, nechty a pokožku. Chráni tiež bunky pred znečistením, uľahčuje detoxikáciu, spomaľuje proces starnutia, zlepšuje vstrebávanie dôležitých živín a môže dokonca podporovať znižovanie cholesterolu. L-metionín má pozitívny vplyv na zníženie vypadávania vlasov. Zlepšuje tiež ich schopnosť odolávať negatívnym vplyvom z vonkajšieho prostredia, ktoré by ich mohli ľahšie poškodiť. To všetko prispieva okrem iného k tomu, že vlasy majú šancu správne rásť, sú objemnejšie a celkovo kvalitnejšie.

L-TYROSIN

L-tyrozín je neesenciálna aminokyselina a za normálnych okolností si ho telo dokáže vytvoriť samo. Keď ste však chorí, v strese alebo pri nedostatku spánku, telo nemusí byť schopné vytvoriť dostatok týchto aminokyselín. Je zodpovedná najmä za reguláciu metabolizmu a melanínu, čo je pigment, ktorý dodáva farbu pokožke, vlasom a očiam. Bolo tiež dokázané, že jeho vnútorné užívanie môže ovplyvniť kvalitu vašej pozornosti a sústredenia na vyučovaní alebo v práci. Má tiež priamu súvislosť s dopamínom, adrenalínom a hormónmi produkovanými štítnou žľazou. Aby však mal preukázateľné účinky, je potrebné ho kombinovať s vitamínom C, zinkom a ďalšími látkami (najmä vitamínom A, vitamínmi skupiny B a vitamínom E).

MSM

MSM alebo metylsulfonylmetán je organická síra, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ovocí, zelenine, obilninách a mlieku. Síra je štvrtým najrozšírenejším doplnkom v tele. Je potrebná pri mnohých telesných funkciách a pri obnove zdravého tkaniva. Síra tiež pomáha detoxikovať ťažké kovy z tela a napomáha zdravej funkcii pečene. Nachádza sa v mnohých prírodných, nespracovaných potravinách, ale počas varenia sa rýchlo stráca. Preto sa odporúča dopĺňať túto látku prostredníctvom výživových doplnkov.

praslička roľna

Je to trváca bylina, ktorá ponúka mnoho zaujímavých výhod. Praslička obsahuje kyselinu kremičitú. Jej soli sú dôležitou súčasťou chrupaviek, kĺbov, nechtov, vlasov a dokonca aj väziva. Obsahuje aj flavonoidy, saponíny, horké látky, triesloviny či živicu. Praslička podporuje rast vlasov, znižuje nadmerné padanie vlasov a obmedzuje tvorbu lupín. Posilňuje vlasy a zabraňuje ich lámavosti.

L-CYSTEIN

L-cysteín je neesenciálna aminokyselina, ktorá je veľmi dôležitá pre tvorbu bielkovín. A nie len tak hocijaký proteín. L-cysteín má priamy vplyv na tvorbu keratínu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou našich vlasov a nechtov. Okrem iného pôsobí ako silný antioxidant. L-cysteín je nepochybne jednou z mnohých aminokyselín, ktoré sú jednoducho nevyhnutné pre zdravý rast vlasov. Vďaka nej sú vlasové bunky zásobované sírou, ktorá ich pomáha udržiavať silné a pevné.

HYDROLYZOVANÝ HOVÄDZÍ KOLAGÉN

Kolagén je dôležitý vo vode nerozpustný proteín, ktorý sa v tele vyskytuje v hojnom množstve. Je základnou stavebnou jednotkou spojivových tkanív. Úlohou kolagénu je spomaľovať starnutie tým, že zvyšuje pružnosť a pevnosť kože, vlasov, ciev, očných rohoviek, kĺbových chrupaviek a šliach. Je teda základnou zložkou prípravku na zlepšenie kvality vlasov.

SUŠENÉ KVASNICE

Vitamíny a minerály obsiahnuté v pivovarských kvasniciach pomáhajú regenerovať vlasy a nechty, čím obnovujú ich krásu. Majú tiež priaznivý vplyv na nervový systém, potláčajú únavu a depresiu.

VITAMíN C

Vitamín C alebo kyselina askorbová je veľmi dôležitý antioxidant, ktorý výrazne pomáha udržiavať zdravie vlasov. Je to základná živina pre človeka nielen v starostlivosti o vlasy. Jeho neoceniteľnou devízou je najmä schopnosť stimulovať rast nových prameňov, posilňovať a predchádzať ich poškodeniu, lámavosti a vypadávaniu. Rovnako dobre môže pomôcť predchádzať predčasnému šediveniu, suchým alebo lámavým vlasom. Je rozpustný vo vode, čo znamená, že sa v tele neukladá, a preto sa nemôže nežiaduco hromadiť.

Žihľava

Žihľava obsahuje širokú škálu prospešných látok, ktoré podporujú zdravie vašich vlasov. V listoch, koreňoch a stonkách žihľavy sa nachádza veľké množstvo niektorých dôležitých vitamínov a minerálov. Napríklad horčík, ktorý má sám o sebe úžasné vlastnosti prospešné proti vypadávaniu vlasov. Tiež vitamín C, vitamín B, vitamín K, draslík, kremík alebo vápnik. Žihľava je rovnako bohatým zdrojom železa a omega-3 kyselín.

Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová, ktorá je prirodzene prítomná v tele, pomáha udržiavať vlhkosť a udržiava pokožku pevnú a mladistvú. S pribúdajúcim vekom sa zásoby prirodzene sa vyskytujúcej kyseliny hyalurónovej a kolagénu začínajú znižovať, čo vedie k vzniku prvých vrások. Pokiaľ ide o starostlivosť o vlasy, kyselina hyalurónová pomáha udržiavať pokožku hlavy hydratovanú a zdravú, čo môže obnoviť prirodzený lesk vlasov.

CITRAN ZINKOVÝ

Zinok je jedným zo základných stopových a esenciálnych prvkov. To znamená, že zinok sa v ľudskom tele vyskytuje len v malých/stopových množstvách a naše tkanivá a orgány si ho nedokážu samy vytvoriť. O to dôležitejší je jeho príjem v strave alebo prostredníctvom doplnkov stravy. Napriek veľmi nízkej koncentrácii je zinok nevyhnutný pre imunitný systém, rast a vývoj tela v každom veku a je tiež súčasťou mnohých biochemických procesov. Jeho nedostatok sa prejavuje celým radom príznakov od vypadávania vlasov až po problémy so zrakom, pokožkou a trávením.

VITAMÍNY SKUPINY B

Vitamíny skupiny B sú potrebné v mnohých biochemických procesoch v tele vrátane regulácie hormónov, minerálov a celkového metabolizmu. Sú dôležité pre nervový systém a podporujú imunitný systém. Pomáhajú udržiavať správny svalový tonus, pokožku, nechty a vlasy. Medzi vitamíny skupiny B, o ktorých je známe, že zvracajú vypadávanie vlasov, patria vitamíny B3, B5, B6 a B12. Podobne aj nedostatok vitamínov B1, B2, B3 a B5 spôsobuje vypadávanie vlasov a správna suplementácia ho môže zastaviť. Pri liečbe padania vlasov sa osvedčila kombinácia vitamínov skupiny B so zinkom. Vitamín B3 zvyšuje prietok krvi priamo ku korienkom vlasov. Predpokladá sa, že vitamín B5 stimuluje rast vlasov, takže vypadnuté vlasy sú nahradené. Ak máte nedostatok tohto vitamínu, môže byť dosť problematické, aby došlo k rastu nových vlasov.

VITAMíN A

Vitamín A v pokožke hlavy podporuje tvorbu kožného mazu, ktorý hydratuje korienky vlasov a chráni vlasy pred vysušením. Suché vlasy sú náchylnejšie na krepovatenie, lámanie a vypadávanie vlasov. Vitamín A je preto nevyhnutný pre zdravé vlasy, rovnako ako pre zdravé nechty, pokožku a nervy.

Napíšte nám

Už zodpovedané otázky (0)

Máte otázku? Napíšte nám

Odoslaním správy súhlasíte s podmienkami spracovania osobných údajov.

Hodnotenie (14)

Hodnotenie zákazníkov pred Vami

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom užívateľov webu

100 %
 • 5
  14
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
 • 0
  0

Slovné hodnotenie

10.7.2024 Zdenka Vymazalová

23.5.2024 Kateřina T

23.4.2024 Eva Vlasáková

3.4.2024 Zuzana Hrušková

Váš eshop a produkty na mě působí velmi dobře a kvalitně . Vyzkoušela jsem více Vašich produktů a se všemi jsem spokojená 👍 akorát bych na to potřebovala sponzora😅kdybych chtěla vše po čem od Vás toužím 🫶

 • Skvělé kapsle, při srovnání s jinými produkty tyto kapsle vyčnívají. Jsem spokojená se všemi produkty, které jsem zatím vyzkoušela.
3.4.2024 Hana Nezbedová

Ampulky se dobře polykají i tráví. Mají efekt na téměř okamžitě zlepšení kvality vlasů.❤️

 • Ampulka se dobře polyká. Vypadávání vlasů a zesílení,pružnost se mi zlepšila již po třech dnech
7.3.2024 Nikol Lorencová

Zobu už 4 měsíce a výsledek je znát. Zase mi rostou vlasy... ☺

20.2.2024 Hana Malíková

 • Užíváno už po několikáté.
16.2.2024 Petra Sinkulová

Perfektni

 • Opravdu funguje. ?
13.2.2024 Kamila Legdanová

Vitamíny na vlasy, které opravdu fungují. Rostou mi nové a je to znát. Nepadají mi tolik ty co už mám :) Jsem ráda, že jsem tento produkt našla

 • Funkčnost
12.2.2024 Radmila Lindovská

9.2.2024 Denisa Chroboková

29.1.2024 Drahomíra Hrdinová

22.12.2023 Alena Raunerová

 • Top doplněk stravy na vlasy! Po dvou měsících uvidíte změnu, vlasy rostou. Super je i kombinovat s kolagenem??
16.12.2023 Zuzana Čopová

Ohodnoťte produkt

Odoslaním správy súhlasíte s podmienkami spracovania osobných údajov.

Súvisiace produkty

 • Kolagén - Kakao 1 kus /storage/gallery/ce/8fa50b/original/240.webp Kolagén - Kakao 1 kus

  Kolagén - Kakao

  23,99 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka
 • Kolagén - Červené Ovocie 1 kus /storage/gallery/9a/7fcffe/original/231.webp Kolagén - Červené Ovocie 1 kus

  Kolagén - Červené Ovocie

  23,99 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka
 • Kolagén - Krása 1 kus /storage/gallery/79/38b829/original/265.webp Kolagén - Krása 1 kus

  Kolagén - Krása

  20,99 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka
 • Kolagén - ryby (krása, vlasy, nechty) 1 kus /storage/gallery/29/c66a9e/original/265.webp Kolagén - ryby (krása, vlasy, nechty) 1 kus

  Kolagén - ryby (krása, vlasy, nechty)

  23,99 €

  1 ks

  3 ks

  5 ks

  Detail Do košíka

Prihlásenie

Zabudnuté heslo (obnovenie hesla)
Nemáte účet? Registrujte sa