Prečo nakupovať u nás

Prečo by ste vlastne mali svoju dôveru zveriť práve nám?

Robíme to poriadne

Rôznych proteínov a výrobkov z nich je všade hromada, v čom sme teda iní? NaturalProtein si zakladá najmä na prvotriednej kvalite použitých surovín, výnimočnej chuti, vlastnej výrobe a zákazníckom servise. Pri výrobe nepoužívame žiadne arómy, dochucovadlá ani farbivá ❌ Síce žiadna chémia, ale zato maximálnu chuť 😋

SME VÝROBCOVIA

Keďže si produkty vyrábame sami, máme vždy úplnú kontrolu nad kvalitou surovín a nad celým procesom.

Výroba proteinu balení proteinu

A ČO VŠETKO PRE VÁS VYRÁBAME?

PROTEÍNY

Aby ste si nemuseli lámať hlavu s tým, aký proteín je ten najvhodnejší, pripravili sme niekoľko prehľadných kategórií a všetko vyriešili za vás 😊 Jednotlivé verzie sa líšia zložením, ale všetky sú chuťovo vyladené na maximum. Stačí si teda vybrať podľa potreby jednu z kategórií a zvoliť svoju najobľúbenejšiu príchuť 🧡 Všetky proteíny sú 100% prírodné, bez pridaných aróm, farbív a dochucovadiel. Síce bez chémie, ale zato s maximálnou prírodnou chuťou! 😋 Tieto proteíny jednoducho nemajú konkurenciu.

Proteínová diéta
Proteín pre športovcov
Náhrada jedla
Bezlaktózový proteín
Vegánsky proteín

KOLAGÉN

Náš kolagén je unikátnou kombináciou hydrolyzovaného živočíšneho a rybieho kolagénu (7200 mg/porcia), mrazom sušeného ovocia/kakaa v BIO kvalite, kyseliny hayluronovej a vitamínu C. Vďaka spojeniu dvoch druhov kolagénu vo vysokej koncentrácii a kyseliny hyalurónovej sa jedná o ten najlepší kolagén na kĺby, vlasy a pleť 🥇 Pridaný vitamín C potom zaistí skvelú vstrebateľnosť a vysokú využiteľnosť. Postará sa tak nielen o krásu, ale aj o funkčnosť celého tela. Zaistí dokonale lesklé vlasy, ktoré sa nebudú lámať, pevné nechty a hebkú a pružnú pokožku. Navyše sa ale postará aj o naše kĺby, chrupavky, svaly a celkový pohybový aparát.

kolagen

RAŇAJKY

Je niekoľkokrát overeným faktom, že ranný zhon spoločne so stresom sú najväčšími nepriateľmi nášho zdravia. A my pre vás máme riešenie, vďaka ktorému sa budete na rána tešiť. Raňajkové kaše NaturalProtein obsahujú všetko, čo vaše telo ráno potrebuje a ktoré sú rýchle a jednoduché na prípravu. Oceníte ich najmä pre vyvážený pomer bielkovín, vlákniny, sacharidov, vitamínov, minerálov a antioxidantov. Aj naše proteínové palacinky sú chutným záchrancom každého rána 🙂

Ďalej máme v ponuke ľahko stráviteľné a výživné ryžové kaše a úplne perfektnú granolu 😋

snídaně s naturalprotein proteinová kaše

DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE NAD 75 €

Ak nakúpite minimálne za 75 €, tak berieme cenu dopravy na seba.

ODBORNÁ POMOC

Keby ste potrebovali s čímkoľvek poradiť, alebo sa na čokoľvek opýtať, sme tu pre vás. Stačí zaslať otázku cez náš kontaktný formulár, napísať na info@naturalprotein.cz, kontaktovať nás cez FB stránky alebo rovno zavolať na +420 601 375 888.

VŽDY NIEČO NAVYŠE

Nezabudnite na to, že ku každej objednávke dostanete malý vždy darček naviac 🤩 Ak sa u nás navyše zaregistrujete tak vás za každý nákup odmeníme vernostnými bodmi (až 5% z hodnoty produktu), ktoré následne môžete využiť na ďalší nákup. Množstvo vernostných bodov je vždy napísané pri detaile konkrétneho produktu. Navyše vo svojom účte uvidíte stav svojej objednávky, históriu všetkých nákupov, a množstvo ďalších užitočných informácií. Objednávku môžete tiež jednoducho zopakovať. Proste registrovať sa má samé výhody.

Tiež chceme aby sa vám balíčky libili a preto venujeme maximálnu starostlivosť aj samotnému baleniu 😊

Zabalení objendávky naturalprotein Odeslání balení naturalprotein

Prihlásenie

Zabudnuté heslo (obnovenie hesla)
Nemáte účet? Registrujte sa